Vita
E-mail vita@vita.katowice.pl Telefon 788 480 219

KLAUZULA OBOWIĄZKU INFORMACYJNEGO (RODO)

Szanowni Państwo
Administratorem Twoich danych osobowych jest VITA CENTRUM REHABILITACJI DLA DZIECI I DOROSŁYCH Agnieszka Maśląg z siedzibą w Katowicach 40-824 przy ul. Kwiatkowskiego 8. Poniżej znajdziesz wszelkie niezbędne informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych w związku z realizacją usługi medycznej:
1. Przedstawicielem Administratora jest Agnieszka Maśląg, adres e-mail - aga.mas@onet.eu
2. Dane osobowe przetwarzane są w celu wykonania usługi medycznej.
3. Dane osobowe będą przechowywane przez okres wyznaczony zgodnie z ustawą.
4. Po zakończeniu przetwarzania danych osobowych w pierwotnym celu, dane będą zniszczone.
5. Podanie danych jest dobrowolne.
6. Twoje dane osobowe mogą być przekazywane i przetwarzane w celu wystawienia faktury oraz w celach księgowych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wystawienia faktury.
7. Dane mogą zostać udostępnione wyłącznie podmiotom na podstawie przepisów prawa.
8. Jako administrator Twoich danych, zapewniamy Ci prawo dostępu do Twoich danych, możesz je również sprostować, żądać ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także skorzystać z uprawnienia do złożenia wobec Administratora sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych oraz prawa do przenoszenia danych do innego administratora danych. W przypadku wyrażenia dobrowolnej zgody przysługuje Ci prawo cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Informujemy także, że przysługuje Ci prawo wniesienia skargi do organu nadzorującego przestrzeganie przepisów ochrony danych osobowych.
facebook